Do konce sezony mám posledních 5 míst až na září. Podrobnosti přes telefon nebo Whatsapp.

PRÁCE MĚ BAVÍ

Začal jsem od nuly a od vlastního řidičáku mě neustále baví se zlepšovat.

Po motorkách jsem od mládí koukal s velkým zaujetím, několikrát mě strýc svezl na svém BMW ve francouzských horách a kdykoliv jsem slyšel zvuk motorky, otáčel jsem se za ním.

Pro řidičák jsem se ale odhodlal až ve 23 letech a od té doby jsem motorkám úplně propadl. Motorky jsou můj vesmír, který hodlám prozkoumat a otevřít.

20211231_140447

SHANTANU BORSKY

V roce 2015 jsem měl pocit vyčerpání a odletěl jsem ze své práce v ShopBlackberry do Indie, kde jsem na motorce nacestoval sám 10.000 km. Když jsem se vrátil zpátky, měl jsem jasno: chci dělat něco, co mě opravdu baví. Tak jsem se rozhodl proměnit svou vášeň v práci a našel si kurz učitele v autoškole King.

PRINCIPY

Vzájemná spolupráce a proces učení

Vztahy se nebudují po telefonu a každý člověk je individuální bytost. Na tom spolu budeme pracovat hned od začátku. Ke každému budu přistupovat individuálně a upravovat kurz dle jeho potřeb. Proto jsem také schopen se věnovat pouze omezenému počtu lidí. Když se mnou začnete jezdit a domluvíme se na termínu, první jízda je zkušební. Celý kurz se platí až po první dvouhodině na cvičišti.

NĚKTERÉ CHYBY MOHOU MÍT TRVALÉ NÁSLEDKY

Jezdit na motorce je velmi komplexní dovednost, kde některé chyby mohou být vaše poslední, proto se nevyplatí spěchat. Vím to moc dobře z vlastních zkušeností a pádů. Pokusím se vám předat všechny zkušenosti, které jsem za roky ježdění posbíral a sbírám dál. Pokud budete mít zájem, předám vám i zkušenosti z provozu v různých koutech Evropy a různých částí světa, třeba zrovna z Indie.

Práce mě baví

Původně jsem tuhle práci začal, protože jsem chtěl trávit na motorce co nejvíc času, ale dnes je pro mě největší odměnou sledovat, jaký pokrok lidé při učení na motorce dělají, protože to je velká výzva. Na silnici pak čím dál častěji potkávám svoje absolventy a mám obrovskou radost, když mi kterýkoliv z nich pošle zpátky fotku ze svých cest, pokroků atd. Proto mě práce s vámi opravdu baví.