Do konce sezony mám posledních 5 míst až na září. Podrobnosti přes telefon nebo Whatsapp.

O ČEM TO JE?

Řidičák na motorku A, A2. A1 od roku 2024

NaMotorku je autoškola vyhrazená čistě motorkářům/kám. Místo, kde je prostor pro chyby při učení, instruktor je přístupem kamarád, srdcem motorkář a zkušenostmi zběhlý lektor.

Je na vás, jestli plánujete jezdit závody na okruhu, přemisťovat se na skútru po městě nebo projet na motorce půlku světa, mým cílem je předat vám všechny svoje zkušenosti spojené s motorkami a pomoci vám splnit svůj sen, ať už je jakýkoliv.

Ke každému z vás přistupuji individuálně a upravuji kurz podle vašich potřeb. Proto se mohu za sezonu věnovat omezenému počtu lidí. V provozu jsme vždy jen vy a já, na cvičišti máte vždy svoji motorku a nečekáte někde stranou, až na vás přijde řada.

Jízda na motorce je velmi komplexní dovednost, kde některé chyby mohou mít trvalé následky, a proto se nevyplácí spěchat. Vím to moc dobře z vlastních zkušeností a pádů, proto nejsem nejrychlejší ani nejlevnější autoškola a na poctivém výcviku mi záleží. Abych omezil riziko na minimum, vybral jsem spolehlivé stroje, o které se s láskou starám. Mrkněte do garáže, ať víte, na co se těšit.

Férové jednání

Víme, že všechno je o domluvě a dobrá spolupráce závisí na tom, jak si s námi studenti sednou a nejde jen o peníze, nebo jestli se spolu vejdeme na jednu motorku. Platba celého kurzu následuje až po první jízdě, která trvá dvě vyučovací hodiny a měla by ti ukázat, jestli to půjde.

Spolehlivé stroje

Na kterých si otestuješ všechno, co budeš potřebovat v budoucnu umět a zažiješ spoustu úspěchů i chyb, které budeš potřebovat k tomu, aby ses zlepšoval, a nakonec prokázal svoje schopnosti.

Trpělivost, profesionalitu a individuální přístup

Protože bez toho to nejde. Víc o mojí cestě k motorkám a pilířích naší spolupráce najdeš na stránce Kdo jsme

Špičkové lektory

Kteří s tebou proces učení a všechny jízdy projedou metr po metru tempem, které ti bude vyhovovat. Přístupem kamarádi, srdcem motorkáři, zkušenostmi zběhlí instruktoři.

Dobrodružství a komunitu

Chceš jezdit a hledáš k tomu další parťáky a příležitosti kam vyrazit? Podívej se na naše výlety pro absolventy

Výuka probíhá v okolí Opatova

Postupně se seznámíš s jízdou na motorce na cvičišti i v terénu.

Ukážeme ti cestu

kam se vydáš už je na tobě

A protože se ze spousty absolventů stali velmi dobří přátelé, pořádám několikrát ročně společné výlety, kde můžete najít další příznivce jedné stopy.