Servis motocyklu

Vítejte na motocyklovém portále a katologu servisů motocyklů, motoservisů Namotorku.cz !

 

Servis a opravy motocyklů 

Katalog plný kontaktů na odborné servisy motorek a motocyklů. Hledáte nejbližší motoservis v okolí ? Hledejte moto servis přímo v mapě na homepage namotorku.cz 

 

Prodáváte nebo kupujete motorku ?

Zkuste inzerci motocyklů a bazary motorek na českém internetu.

Prodej a koupě motocyklů on-line

 

Poradíme Vám co za helmy na motorku, jaké oblečení na motorku, kam na motorce, jak na servis motocyklu, jaké zvolit pneumatiky na motorku, jaký olej patří do motorky a další rady pro motorkáře.

Kam na motorce

 Cestování na motorce je cestování, kdy výlety dostávají jiný rozměr. Výlety na motorce: Tipy na výlet na motorce, kam cestovat na motocyklu, Tipy na trasy pro motorku a další rady kam na motocyklu na dovolenou . Vyražte na výlet na motorce !

Oblečení na motorku

Při jízdě na motorce Vás chrání pouze oblečení a ochrané prostředky, které máte na sobě. Proto byste měli výběru vhodného oblečení věnovat  velkou pozornost.

Jaké oblečení a pomůcky na motocykly vybrat?

Nejprve bysme měli vybírat podle využítí a nejčastějšího používání motocyklu. Dá rozum, že když se přepravuji přes centum města na skůtru, nebudu si kupovat repliku kombinézy mého oblíbeného závodního jezdce. Právě pro tento případ je dobré zvolit lehčí a nenáročnéoblečení na motorkuvyrobené z cordury nebo podobných moderních materiálů.

Samozřejmě jsme-li vyznavači adrenalinu a sportovních motocyklů, považuji za NUTNÉ být dostatečně oblečen a chráněn. Pád ve vyšších rychlostech a většinou následný dlouhý styk těla motorkáře s tvrdým asfaltem nemusí díky dostatečným ochraným prosředkům dopadnout až tak špatně.

Koženou kombinézu spolu s kvalitním termoprádlem oceníte i při nepřízni počasí .

Dobrá kožená kombinéza na motorku Vás ochrání rozhodně více než triko a plavky. Smějete se ? Bohužel i to je k vidění na silnicích. Vaše kůže není rozhodně silnější ani odolnější než Ty co jsou použity při výrobě kožených kombinéz na motocykly.

Pro cestování na motorce, a delších výletech na motocyklu spojeným s pohybem v přírodě doporučujeme spíše blečení na motorku z moderních materiálů a polymerů. Oblíbený materiál Cordura, který odolává nepřízni počasí, oděru a je lepší pro pohyb mimo motorku. Tento materiál dobře dýchá a dodává řidiči motocyklu dostatečný komfort při každodením ježdění na motorce.

 

 

moto
19.07.2012 12:40:03 | Ali
Dear Sir/Madam,

We would like to introduce you about Our Company RACER SPORTS .We are manufactures and exporter of Leather Motor Bike Garments,Race Replica Garments,Cordura Garments, Leather Fashion Garments, Bavarian Garments and all kind of Gloves since 1990.

Our Company Racer Sports is a family owned company, dedicated to giving you the personalized service, We have accomplished a significant position in the demanding world market through the quality of our goods and services. We can also produce your desired products according to your specifications and designs.The staff and the workers of the company are doing there job well all the time to improve the Quality of products.

Please visit our web www.racersports.biz to view our manufactured goods and let me know your interested items which you Interested.so we will quote you its Price.I hope you will like our Quality and price.if you have any query about the below mention categories you can contact us without any hesitation. We will try to provide your order according to given delivery time and provide you better quality and want to make long time business relation with you.

Thanks & regards,

Usman Ali & Nauman Ali
Partners

Racer Sports
Green Town Daska Road,
Sialkot -51310 - Pakistan.
Cell:+92 334 8194529
Cell:+92 334 8191319
Tel:+92 52 3574463
Fax:+92 52 3574463

URL : www.racersports.biz
Email: info@racersports.biz
Email : sales@racersports.biz

Gmail Online : racersports@gmail.com
Msn Online : racersports@hotmail.com
Yahoo Online : racer_sports@Yahoo.com

Skype Online : racer.sports
motorcycle clothing
03.03.2013 16:56:06 | sundas
Dear sir

We are manufacturing and exporting all kinds of : -Motorbike Suits - in Leather and Cordura.
Motorbike Shoes – Western, Touring and Racing shoes.
Motorbike Gloves – Always working on new and latest designs / molds.
Body Armours / Protectors – Always working on new and latest designs / molds.
Leather Jackets
Leather Gloves – Fashion, Winter, Summer and Ski Gloves.
Sports Apparels – Soccer and all other sports uniforms.
We have our in house production set up for all above mentioned products and we manufacture all the products from scratch till packing under one roof.We have our own mold making and in house development setup which gives us a competitive advantage over our competitors and this is what makes us cost effective, better quality for products and efficient deliveries.You can trust us for your new developments or current productions and we can provide you very competitive quality, price and service being real manufacturers.Please visit our website at http://www.k-k-sports.com and I am sure you will find many products of your interest.We would very much appreciate your feedback and are looking forward to develop and good relationship with you.Best Regards,


Sundas (Export Manager)

KK SPORTS

Plot # 4, Ward # 6, near rubina clinic,

Sialkot Cantt, 51310 - Pakistan

Tele: +92 52 4603590-91

Fax: +92 52 4570768

E/mail: info@k-k-sports.com

Web : www.k-k-sports.com
Introduction unique-leather
12.06.2014 05:26:22 | naeem
Dear Sir/Madam
We would like to introduce you our company as most skilled manufacturer
and exporters of the following products.
1- Gloves all types, (Working gloves, Dressing gloves, Safety gloves &
Security gloves, Motorbike gloves, welding gloves, Horse riding gloves,
Golf Gloves, etc.
2- Leather Garments (fashion Jackets, motorbike jackets, Trousers, vests, motorbike suits, belts, trousers, skirts, shirts, jeans style trouser, Motorbike under gears all kinds of leather accessories etc.
We hope you are one of the most reputed importers of such a products and we are interested to do business with you for making your imports more economical & reliable with guaranteed and quality.
Please send us your present requirements so that, we could send you our
Samples of your required products along with our most competitive prices.
We are sure our quality work and prices will ensure your interest to make a trial of our products.
We will look forward to receive your prompt reply soon with great
Encouragement.
Thanks,

Best Regards
Naeem
Skype ID, unique-leather
info@unique-leather.com
www.unique-leather.com

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Moto historie - motonovinky r.86

obrazek Pro motorkáře, kteří mají rádi historii a historické motocykly jsme našli stará vydání moto časopisu "Svět Motorů" Podívejte se na motorky na kterých třeba jezdili starší brácha nebo Váš otec. Motonovinky z r. 1986 - Ducati 750 F1 a další motocykly ..... Více ...

MotoGP - video

obrazek Nová sezóna Moto GP je již rozjetá, ale ohlédněme se ješte za minulou sezónou Moto GP 2011. Dechberoucí spomalené záběry ze závodů motocyklů minulého roku. Více ...

Výstava Motocykl

obrazek Výstava motocykl, která se koná v Praze již po 16. láka na premiérové představení motocyklu Bimota. Výstavu motocykl hostí Výstaviště Praha - Holešovice. Více ...

Doporučujeme

Doplňky na motorku

Oblečení na motorku, Helmy na motorku, Kalhoty na motorku, Rukavice na motorku, Boty na motorku, Řidičský průkaz na motorku,  Pneumatiky na motorku a Enduro pneumatiky

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.