Servis motocyklu

Vítejte na motocyklovém portále a katologu servisů motocyklů, motoservisů Namotorku.cz !

 

Servis a opravy motocyklů 

Katalog plný kontaktů na odborné servisy motorek a motocyklů. Hledáte nejbližší motoservis v okolí ? Hledejte moto servis přímo v mapě na homepage namotorku.cz 

 

Prodáváte nebo kupujete motorku ?

Zkuste inzerci motocyklů a bazary motorek na českém internetu.

Prodej a koupě motocyklů on-line

 

Poradíme Vám co za helmy na motorku, jaké oblečení na motorku, kam na motorce, jak na servis motocyklu, jaké zvolit pneumatiky na motorku, jaký olej patří do motorky a další rady pro motorkáře.

Kam na motorce

 Cestování na motorce je cestování, kdy výlety dostávají jiný rozměr. Výlety na motorce: Tipy na výlet na motorce, kam cestovat na motocyklu, Tipy na trasy pro motorku a další rady kam na motocyklu na dovolenou . Vyražte na výlet na motorce !

Bezpečnost na motorce

Bezpečnost na motorce

Prázdniny pomalu končí a My doufáme, že Všichni motorkáři ve zdraví přežili.

Jak se chránit na motorce ?

Vítejte po prázdninách zpět u obrazovek Vašich PC a laptopů. Motorkářská sezóna samozřejmě ještě nekončí, ale pro mnohé nadšence motocyklů jsou Ty největší a nejdelší výlety pryč.

Všichni ve zdraví doufám přežili, a proto si dnes povíme něco o bezpečnosti

Obrátíme se zarokem 2010 to ve statistice nehod motocyklů. Ta je o něco lepší než v roce 2009, ale přesto na Českou republiku je to poněkud moc. Nezdá se Vám ?

 

Statistika nehod motorek

  • Mopedy - nehod 99 - mrtvých 2
  • Malé motorky -nehod 114 - mrtvých 3
  • Velké motocykly - nehod 1325 - mrtvých 63

 

Ty čísla jsou opravdu odstrašující !

Jak se mám chránit na motorce ? 

Bezpečnost na motorce.

První pravidlo a nejdůležitější je ovládání a zvládnutí stroje. Když nevíte kde to má brzdy, tak na to fakt nelezte ! Člověk je tvor učenlivý a chtivý se neustále zdokonalovat a zrychlovat, zvláště motorkáři. Ale nikdo není bezchybný, plus okolní nenadálé situce.......... brrrr, Smrtelná kombinace

Další problém s jízdou na motocyklu je udržet emoce na uzdě. Možná se kde jaký motorkář pousměje, ale emoce a následné nezvládnutí motorky je většinový scénář nehody motocyklu.

Za nehody nemohou pouze jen motorkáři a řidiči dvoustopých vozidel. Bohužel na silnicích nejsou samy a mnohdy se stávají, mnohdy zbytečnou, obětí tragické nehody. 

Nedání přednosti v jízdě již připravilo o život mnoho motorkářů.

Proto buďte při jízdě na motorce velmi obezřetní a snažte se předvídat co se může na silnici stát. Předvídejte nenádále situace a přizpůsobte jízdu tak abyste vždy dojeli v pořádku zpět.

Na motorce je jezdec velmi zranitelný, a proto i následné úrazy na motorce končí tragicky.

Ochrané prostředky pro motorkáře

Na vybavení pro motorkáře a oblečení pro motorkáře byste neměli rozhodně šetřit. Každý ochraný prvek má svoji funkci a určitě zvyšuje šanci vyhnout se následnému zranění po pádu z motocyklu.

Každý pad z motorky bolí !

Ochrané a také povinné vybavení jako je helma na motorku snad připomínat nemusíme. Přilba na motorku by Vám měla perfektně sedět na hlavě. Nepřipnutá helma je Vám k ničemu. To chápe každý. ....ne ?

 

Přes veškeré vymoženosti internetu, specializovaných prodejen pro motorkáře, moto e-shopů se setkáváme na silnicích s motorkáři v žabkách a triku.

Takhle To Bude Bolet !

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Moto historie - motonovinky r.86

obrazek Pro motorkáře, kteří mají rádi historii a historické motocykly jsme našli stará vydání moto časopisu "Svět Motorů" Podívejte se na motorky na kterých třeba jezdili starší brácha nebo Váš otec. Motonovinky z r. 1986 - Ducati 750 F1 a další motocykly ..... Více ...

MotoGP - video

obrazek Nová sezóna Moto GP je již rozjetá, ale ohlédněme se ješte za minulou sezónou Moto GP 2011. Dechberoucí spomalené záběry ze závodů motocyklů minulého roku. Více ...

Výstava Motocykl

obrazek Výstava motocykl, která se koná v Praze již po 16. láka na premiérové představení motocyklu Bimota. Výstavu motocykl hostí Výstaviště Praha - Holešovice. Více ...

Doporučujeme

Doplňky na motorku

Oblečení na motorku, Helmy na motorku, Kalhoty na motorku, Rukavice na motorku, Boty na motorku, Řidičský průkaz na motorku,  Pneumatiky na motorku a Enduro pneumatiky

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.